| Colour | Grey |
| Lock Status | Unlocked |
| Grades | Grade A |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| Capacity | 128GB |
| Screen Size | 9.7" |
| Ano de Lançamento | 2017 |
| Connectivity | Wifi |
Veja todos os iPad (5ª geração) recondicionados disponíveis na iOutlet.
Apple iPad 9.7" 5th Gen (2017) 32GB WiFi / Silver / Grade C
Original price was: 113,99€.94,99€Current price is: 94,99€.
Apple iPad 9.7" 5th Gen (2017) 32GB WiFi / Silver / Grade C
Original price was: 162,99€.77,99€Current price is: 77,99€.
In stock
Original price was: 195,99€.162,99€Current price is: 162,99€.
-17%This product has no reviews yet.
| Colour | Grey |
| Lock Status | Unlocked |
| Grades | Grade A |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| Capacity | 128GB |
| Screen Size | 9.7" |
| Ano de Lançamento | 2017 |
| Connectivity | Wifi |
Veja todos os iPad (5ª geração) recondicionados disponíveis na iOutlet.
| Catalog | |
|---|---|
| Colour | |
| Lock Status | |
| Grades | |
| Functionality | |
| Box | |
| Capacity | |
| Screen Size | |
| Ano de Lançamento | 2017 |
| Connectivity | |
| VAT Type |