| Colour | White |
| Lock Status | Unlocked |
| Grades | Grade AB |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| Capacity | 16GB |
| Screen Size | 9.7" |
| Ano de Lançamento | 2012 |
| Connectivity | Wifi |
Veja todos os iPad (4ª geração) recondicionados disponíveis na iOutlet.
Only 2 left in stock
Original price was: 76,99€.63,99€Current price is: 63,99€.
-17%This product has no reviews yet.
| Colour | White |
| Lock Status | Unlocked |
| Grades | Grade AB |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| Capacity | 16GB |
| Screen Size | 9.7" |
| Ano de Lançamento | 2012 |
| Connectivity | Wifi |
Veja todos os iPad (4ª geração) recondicionados disponíveis na iOutlet.
| Catalog | |
|---|---|
| Colour | |
| Lock Status | |
| Grades | |
| Functionality | |
| Box | |
| Capacity | |
| Screen Size | |
| Ano de Lançamento | 2012 |
| Connectivity | |
| VAT Type |