| Colour | White |
| Lock Status | Unlocked |
| Grades | Grade BC |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| Capacity | 16GB |
| Screen Size | 9.7" |
| Ano de Lançamento | 2011 |
| Connectivity | Wifi |
Veja todos os iPad 2 recondicionados disponíveis na iOutlet.
Apple iPad 9.7" 2nd Gen (2011) 64GB Wifi / Black / Grade AB
Original price was: 65,99€.55,99€Current price is: 55,99€.
Apple iPad 9.7" 2nd Gen (2011) 32GB WiFi + Cellular / Black / Grade AB
Original price was: 53,99€.44,99€Current price is: 44,99€.
Only 1 left in stock
Original price was: 44,99€.37,99€Current price is: 37,99€.
-16%This product has no reviews yet.
| Colour | White |
| Lock Status | Unlocked |
| Grades | Grade BC |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| Capacity | 16GB |
| Screen Size | 9.7" |
| Ano de Lançamento | 2011 |
| Connectivity | Wifi |
Veja todos os iPad 2 recondicionados disponíveis na iOutlet.
| Catalog | |
|---|---|
| Colour | |
| Lock Status | |
| Grades | |
| Functionality | |
| Box | |
| Capacity | |
| Screen Size | |
| Ano de Lançamento | 2011 |
| Connectivity | |
| VAT Type |