| Colour | Blue |
| Lock Status | Unlocked |
| Grades | Grade C |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| Capacity | 64GB |
| Screen Size | 10.9" |
| Ano de Lançamento | 2022 |
| Connectivity | Wifi |
Veja todos os iPad (10ª geração) recondicionados disponíveis na iOutlet.
Apple iPad 10.9" 10th Gen (2022) 64GB WiFi / Blue / Grade A
Original price was: 404,99€.348,99€Current price is: 348,99€.
Apple iPad 10.9" 10th Gen (2022) 64GB WiFi / Silver / Grade C
Original price was: 334,99€.285,99€Current price is: 285,99€.
In stock
Original price was: 333,99€.279,99€Current price is: 279,99€.
-16%This product has no reviews yet.
| Colour | Blue |
| Lock Status | Unlocked |
| Grades | Grade C |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| Capacity | 64GB |
| Screen Size | 10.9" |
| Ano de Lançamento | 2022 |
| Connectivity | Wifi |
Veja todos os iPad (10ª geração) recondicionados disponíveis na iOutlet.
| Catalog | |
|---|---|
| Colour | |
| Lock Status | |
| Grades | |
| Functionality | |
| Box | |
| Capacity | |
| Screen Size | |
| Ano de Lançamento | 2022 |
| Connectivity | |
| VAT Type |