| Colour | Blue |
| Lock Status | Unlocked |
| Grades | Grade C |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| Capacity | 256GB |
| Screen Size | 10.9" |
| Ano de Lançamento | 2022 |
| Connectivity | Wifi |
Veja todos os iPad (10ª geração) recondicionados disponíveis na iOutlet.
Apple iPad 10.9" 10th Gen (2022) 256GB WiFi / Blue / Grade B
Original price was: 421,99€.353,99€Current price is: 353,99€.
Apple iPad 10.9" 10th Gen (2022) 256GB WiFi / Silver / Grade C
Original price was: 499,99€.430,99€Current price is: 430,99€.
In stock
Original price was: 428,99€.365,99€Current price is: 365,99€.
-15%This product has no reviews yet.
| Colour | Blue |
| Lock Status | Unlocked |
| Grades | Grade C |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| Capacity | 256GB |
| Screen Size | 10.9" |
| Ano de Lançamento | 2022 |
| Connectivity | Wifi |
Veja todos os iPad (10ª geração) recondicionados disponíveis na iOutlet.
| Catalog | |
|---|---|
| Colour | |
| Lock Status | |
| Grades | |
| Functionality | |
| Box | |
| Capacity | |
| Screen Size | |
| Ano de Lançamento | 2022 |
| Connectivity | |
| VAT Type |