| Colour | Gold |
| Lock Status | Unlocked |
| Grades | Grade C |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| Capacity | 128GB |
| Screen Size | 9.7" |
| Ano de Lançamento | 2016 |
| Connectivity | Wifi + Celular |
Veja todos os iPad Pro 9.7″ recondicionados disponíveis na iOutlet.
Apple iPad Pro 13" M4 7th Gen (2024) 512GB WiFi + Cellular / Black / Grade C
Original price was: 1.613,99€.1.355,99€Current price is: 1.355,99€.
Apple iPad Pro 9.7" 1st Gen (2016) 128GB WiFi + Cellular / Grey / Grade C
Original price was: 153,99€.131,99€Current price is: 131,99€.
Only 1 left in stock
Original price was: 154,99€.130,99€Current price is: 130,99€.
-15%This product has no reviews yet.
| Colour | Gold |
| Lock Status | Unlocked |
| Grades | Grade C |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| Capacity | 128GB |
| Screen Size | 9.7" |
| Ano de Lançamento | 2016 |
| Connectivity | Wifi + Celular |
Veja todos os iPad Pro 9.7″ recondicionados disponíveis na iOutlet.
| Catalog | |
|---|---|
| Colour | |
| Lock Status | |
| Grades | |
| Functionality | |
| Box | |
| Capacity | |
| Screen Size | |
| Ano de Lançamento | 2016 |
| Connectivity | |
| VAT Type |