| Colour | Silver |
| Lock Status | Unlocked |
| Grades | Grade A |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| Capacity | 256GB |
| Screen Size | 13" |
| Ano de Lançamento | 2024 |
| Connectivity | Wifi |
Veja todos os iPad Pro 13″ (M4) recondicionados disponíveis na iOutlet.
Apple iPad Pro 13" M4 7th Gen (2024) 256GB WiFi / Black / Grade A
Original price was: 1.318,99€.1.126,99€Current price is: 1.126,99€.
Apple iPad Pro 13" M4 7th Gen (2024) 256GB WiFi + Cellular / Silver / Grade A
Original price was: 1.526,99€.1.282,99€Current price is: 1.282,99€.
Only 1 left in stock
Original price was: 1.376,99€.1.196,99€Current price is: 1.196,99€.
-13%This product has no reviews yet.
| Colour | Silver |
| Lock Status | Unlocked |
| Grades | Grade A |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| Capacity | 256GB |
| Screen Size | 13" |
| Ano de Lançamento | 2024 |
| Connectivity | Wifi |
Veja todos os iPad Pro 13″ (M4) recondicionados disponíveis na iOutlet.
| Catalog | |
|---|---|
| Colour | |
| Lock Status | |
| Grades | |
| Functionality | |
| Box | |
| Capacity | |
| Screen Size | |
| Ano de Lançamento | 2024 |
| Connectivity | |
| VAT Type |