| Color | Silver |
| Cloud Lock | CloudOFF |
| Appearance | Brand New |
| Functionality | Working |
| Boxed | Original Box |
| Capacity | 512GB |
| Display Size | 12.9" |
| Release Year | 2022 |
| Connectivity | Wifi |
Veja todos os iPad Pro 12.9″ (6ª geração) recondicionados disponíveis na iOutlet.
Apple iPad Pro 12.9" 6th Gen (2022) 2TB WiFi
Original price was: 1.823,99€.1.585,99€Current price is: 1.585,99€.
Apple iPad Pro 10.5" 1st Gen (2017) 256GB WiFi / Rose Gold / Grade B
Original price was: 312,99€.182,99€Current price is: 182,99€.
Only 1 left in stock
Original price was: 1.505,99€.1.308,99€Current price is: 1.308,99€.
-13%This product has no reviews yet.
| Color | Silver |
| Cloud Lock | CloudOFF |
| Appearance | Brand New |
| Functionality | Working |
| Boxed | Original Box |
| Capacity | 512GB |
| Display Size | 12.9" |
| Release Year | 2022 |
| Connectivity | Wifi |
Veja todos os iPad Pro 12.9″ (6ª geração) recondicionados disponíveis na iOutlet.