| Colour | Grey |
| Lock Status | Unlocked |
| Grades | Grade A |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| Capacity | 128GB |
| Screen Size | 11" |
| Ano de Lançamento | 2022 |
| Connectivity | Wifi |
Veja todos os iPad Pro 11″ (4ª geração) recondicionados disponíveis na iOutlet.
Apple iPad Pro 11" 4th Gen (2022) 128GB WiFi / Grey / Grade B
Original price was: 642,99€.558,99€Current price is: 558,99€.
Apple iPad Pro 11" 4th Gen (2022) 128GB WiFi / Grey / Grade C
Original price was: 668,99€.575,99€Current price is: 575,99€.
Only 1 left in stock
Original price was: 775,99€.645,99€Current price is: 645,99€.
-17%This product has no reviews yet.
| Colour | Grey |
| Lock Status | Unlocked |
| Grades | Grade A |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| Capacity | 128GB |
| Screen Size | 11" |
| Ano de Lançamento | 2022 |
| Connectivity | Wifi |
Veja todos os iPad Pro 11″ (4ª geração) recondicionados disponíveis na iOutlet.
| Catalog | |
|---|---|
| Colour | |
| Lock Status | |
| Grades | |
| Functionality | |
| Box | |
| Capacity | |
| Screen Size | |
| Ano de Lançamento | 2022 |
| Connectivity | |
| VAT Type |