| Colour | Grey |
| Lock Status | Unlocked |
| Grades | Grade C |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| Capacity | 512GB |
| Screen Size | 11" |
| Ano de Lançamento | 2018 |
| Connectivity | Wifi |
Veja todos os iPad Pro 11″ (1ª geração) recondicionados disponíveis na iOutlet.
Apple iPad Pro 11" 1st Gen (2018) 256GB WiFi + Cellular / Grey / Grade C
Original price was: 346,99€.300,99€Current price is: 300,99€.
Apple iPad Pro 11" 1st Gen (2018) 512GB WiFi + Cellular / Grey / Grade C
Original price was: 371,99€.319,99€Current price is: 319,99€.
Only 1 left in stock
Original price was: 351,99€.302,99€Current price is: 302,99€.
-14%This product has no reviews yet.
| Colour | Grey |
| Lock Status | Unlocked |
| Grades | Grade C |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| Capacity | 512GB |
| Screen Size | 11" |
| Ano de Lançamento | 2018 |
| Connectivity | Wifi |
Veja todos os iPad Pro 11″ (1ª geração) recondicionados disponíveis na iOutlet.
| Catalog | |
|---|---|
| Colour | |
| Lock Status | |
| Grades | |
| Functionality | |
| Box | |
| Capacity | |
| Screen Size | |
| Ano de Lançamento | 2018 |
| Connectivity | |
| VAT Type |