| Colour | Grey |
| Lock Status | Unlocked |
| Grades | Grade C |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| Capacity | 256GB |
| Screen Size | 10.5" |
| Ano de Lançamento | 2017 |
| Connectivity | Wifi + Celular |
Veja todos os iPad Pro 10.5″ recondicionados disponíveis na iOutlet.
Apple iPad Pro 10.5" 1st Gen (2017) 256GB WiFi + Cellular / Silver / Grade A
Original price was: 312,99€.160,99€Current price is: 160,99€.
Apple iPad Pro 10.5" 1st Gen (2017) 512GB WiFi / Grey / Grade B
Original price was: 312,99€.156,99€Current price is: 156,99€.
Only 1 left in stock
Original price was: 188,99€.156,99€Current price is: 156,99€.
-17%This product has no reviews yet.
| Colour | Grey |
| Lock Status | Unlocked |
| Grades | Grade C |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| Capacity | 256GB |
| Screen Size | 10.5" |
| Ano de Lançamento | 2017 |
| Connectivity | Wifi + Celular |
Veja todos os iPad Pro 10.5″ recondicionados disponíveis na iOutlet.
| Catalog | |
|---|---|
| Colour | |
| Lock Status | |
| Grades | |
| Functionality | |
| Box | |
| Capacity | |
| Screen Size | |
| Ano de Lançamento | 2017 |
| Connectivity | |
| VAT Type |