| Colour | Purple |
| Lock Status | Unlocked |
| Grades | Grade C |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| Capacity | 256GB |
| Screen Size | 8.3" |
| Ano de Lançamento | 2024 |
| Connectivity | Wifi |
Veja todos os iPad mini (7ª geração) recondicionados disponíveis na iOutlet.
Only 1 left in stock
Original price was: 572,99€.480,99€Current price is: 480,99€.
-16%This product has no reviews yet.
| Colour | Purple |
| Lock Status | Unlocked |
| Grades | Grade C |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| Capacity | 256GB |
| Screen Size | 8.3" |
| Ano de Lançamento | 2024 |
| Connectivity | Wifi |
Veja todos os iPad mini (7ª geração) recondicionados disponíveis na iOutlet.
| Catalog | |
|---|---|
| Colour | |
| Lock Status | |
| Grades | |
| Functionality | |
| Box | |
| Capacity | |
| Screen Size | |
| Ano de Lançamento | 2024 |
| Connectivity | |
| VAT Type |