| Colour | Gold |
| Lock Status | Unlocked |
| Grades | Grade AB |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| Capacity | 16GB |
| Screen Size | 7.9" |
| Ano de Lançamento | 2014 |
| Connectivity | Wifi |
Veja todos os iPad mini 3 recondicionados disponíveis na iOutlet.
Apple iPad Mini 7.9" 1st Gen (2012) 32GB WiFi + Cellular / White / Grade AB
Original price was: 71,99€.59,99€Current price is: 59,99€.
Apple iPad Mini 7.9" 4th Gen (2015) 128GB WiFi / Grey / Grade BC
Original price was: 132,99€.111,99€Current price is: 111,99€.
Only 1 left in stock
Original price was: 75,99€.63,99€Current price is: 63,99€.
-16%This product has no reviews yet.
| Colour | Gold |
| Lock Status | Unlocked |
| Grades | Grade AB |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| Capacity | 16GB |
| Screen Size | 7.9" |
| Ano de Lançamento | 2014 |
| Connectivity | Wifi |
Veja todos os iPad mini 3 recondicionados disponíveis na iOutlet.
| Catalog | |
|---|---|
| Colour | |
| Lock Status | |
| Grades | |
| Functionality | |
| Box | |
| Capacity | |
| Screen Size | |
| Ano de Lançamento | 2014 |
| Connectivity | |
| VAT Type |