| Colour | Purple |
| Lock Status | Unlocked |
| Grades | Grade C |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| Capacity | 256GB |
| Screen Size | 10.9" |
| Ano de Lançamento | 2022 |
| Connectivity | Wifi |
Veja todos os iPad Air (5ª geração) recondicionados disponíveis na iOutlet.
Apple iPad Air 10.9" 5th Gen (2022) 64GB WiFi + Cellular / Blue
Original price was: 555,99€.271,99€Current price is: 271,99€.
Apple iPad Air 10.9" 5th Gen (2022) 64GB WiFi / White / Grade A
Original price was: 500,99€.416,99€Current price is: 416,99€.
In stock
Original price was: 399,99€.346,99€Current price is: 346,99€.
-13%This product has no reviews yet.
| Colour | Purple |
| Lock Status | Unlocked |
| Grades | Grade C |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| Capacity | 256GB |
| Screen Size | 10.9" |
| Ano de Lançamento | 2022 |
| Connectivity | Wifi |
Veja todos os iPad Air (5ª geração) recondicionados disponíveis na iOutlet.
| Catalog | |
|---|---|
| Colour | |
| Lock Status | |
| Grades | |
| Functionality | |
| Box | |
| Capacity | |
| Screen Size | |
| Ano de Lançamento | 2022 |
| Connectivity | |
| VAT Type |