| Colour | Grey |
| Lock Status | Unlocked |
| Grades | Grade B |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| Capacity | 256GB |
| Screen Size | 10.5" |
| Ano de Lançamento | 2019 |
| Connectivity | Wifi |
Veja todos os iPad Air (3ª geração) recondicionados disponíveis na iOutlet.
Apple iPad Air 10.9" 5th Gen (2022) 64GB WiFi / Blue / Grade B
Original price was: 555,99€.308,99€Current price is: 308,99€.
Apple iPad Air 10.5" 3rd Gen (2019) 256GB WiFi + Cellular / Silver / Grade B
Original price was: 335,99€.291,99€Current price is: 291,99€.
Only 2 left in stock
Original price was: 296,99€.257,99€Current price is: 257,99€.
-13%This product has no reviews yet.
| Colour | Grey |
| Lock Status | Unlocked |
| Grades | Grade B |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| Capacity | 256GB |
| Screen Size | 10.5" |
| Ano de Lançamento | 2019 |
| Connectivity | Wifi |
Veja todos os iPad Air (3ª geração) recondicionados disponíveis na iOutlet.
| Catalog | |
|---|---|
| Colour | |
| Lock Status | |
| Grades | |
| Functionality | |
| Box | |
| Capacity | |
| Screen Size | |
| Ano de Lançamento | 2019 |
| Connectivity | |
| VAT Type |