| Colour | Blue |
| Lock Status | Unlocked |
| Grades | Grade C |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| Capacity | 128GB |
| Screen Size | 13" |
| Ano de Lançamento | 2024 |
| Connectivity | Wifi |
Veja todos os iPad Air 13″ (M2) recondicionados disponíveis na iOutlet.
Apple iPad Air 11" M3 7th Gen (2025) 256GB WiFi / Grey / Grade A
Original price was: 898,99€.774,99€Current price is: 774,99€.
Apple iPad Air 13" M3 7th Gen (2025) 256GB WiFi + Cellular / Grey / Grade Premium
Original price was: 1.234,99€.1.063,99€Current price is: 1.063,99€.
Only 1 left in stock
Original price was: 690,99€.589,99€Current price is: 589,99€.
-15%This product has no reviews yet.
| Colour | Blue |
| Lock Status | Unlocked |
| Grades | Grade C |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| Capacity | 128GB |
| Screen Size | 13" |
| Ano de Lançamento | 2024 |
| Connectivity | Wifi |
Veja todos os iPad Air 13″ (M2) recondicionados disponíveis na iOutlet.
| Catalog | |
|---|---|
| Colour | |
| Lock Status | |
| Grades | |
| Functionality | |
| Box | |
| Capacity | |
| Screen Size | |
| Ano de Lançamento | 2024 |
| Connectivity | |
| VAT Type |