| Colour | Blue |
| Lock Status | Unlocked |
| Grades | New |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | Box Original |
| Capacity | 512GB |
| Screen Size | 11" |
| Ano de Lançamento | 2024 |
| Connectivity | Wifi |
Veja todos os iPad Air 11″ (M2) recondicionados disponíveis na iOutlet.
Apple iPad Pro 11″ 1st Gen (2018) 1TB WiFi / Grey / Grade C
Apple iPad Air 11" M3 7th Gen (2025) 512GB WiFi + Cellular / Grey / New
Original price was: 1.259,99€.1.094,99€Current price is: 1.094,99€.
Only 2 left in stock
Original price was: 976,99€.848,99€Current price is: 848,99€.
-13%This product has no reviews yet.
| Colour | Blue |
| Lock Status | Unlocked |
| Grades | New |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | Box Original |
| Capacity | 512GB |
| Screen Size | 11" |
| Ano de Lançamento | 2024 |
| Connectivity | Wifi |
Veja todos os iPad Air 11″ (M2) recondicionados disponíveis na iOutlet.
| Catalog | |
|---|---|
| Colour | |
| Lock Status | |
| Grades | |
| Functionality | |
| Box | |
| Capacity | |
| Screen Size | |
| Ano de Lançamento | 2024 |
| Connectivity | |
| VAT Type |