| Colour | White |
| Lock Status | Unlocked |
| Grades | Grade A |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| Capacity | 128GB |
| Screen Size | 11" |
| Ano de Lançamento | 2024 |
| Connectivity | Wifi |
Veja todos os iPad Air 11″ (M2) recondicionados disponíveis na iOutlet.
Apple iPad Air 11" M2 6th Gen (2024) 128GB WiFi / Purple / Grade C
Original price was: 558,99€.472,99€Current price is: 472,99€.
Apple iPad Air 11" M2 6th Gen (2024) 128GB WiFi + Cellular / Grey / Grade A
Original price was: 661,99€.564,99€Current price is: 564,99€.
Only 1 left in stock
Original price was: 549,99€.469,99€Current price is: 469,99€.
-15%This product has no reviews yet.
| Colour | White |
| Lock Status | Unlocked |
| Grades | Grade A |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| Capacity | 128GB |
| Screen Size | 11" |
| Ano de Lançamento | 2024 |
| Connectivity | Wifi |
Veja todos os iPad Air 11″ (M2) recondicionados disponíveis na iOutlet.
| Catalog | |
|---|---|
| Colour | |
| Lock Status | |
| Grades | |
| Functionality | |
| Box | |
| Capacity | |
| Screen Size | |
| Ano de Lançamento | 2024 |
| Connectivity | |
| VAT Type |