| Colour | Blue |
| Lock Status | Unlocked |
| Grades | Grade C |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| Capacity | 128GB |
| Screen Size | 11" |
| Ano de Lançamento | 2024 |
| Connectivity | Wifi |
Veja todos os iPad Air 11″ (M2) recondicionados disponíveis na iOutlet.
Apple iPad Air 11" M2 6th Gen (2024) 128GB WiFi + Cellular / Blue
Original price was: 963,99€.348,99€Current price is: 348,99€.
Apple iPad Air 11" M2 6th Gen (2024) 256GB WiFi / White / Grade A
Original price was: 622,99€.531,99€Current price is: 531,99€.
Only 1 left in stock
Original price was: 503,99€.419,99€Current price is: 419,99€.
-17%This product has no reviews yet.
| Colour | Blue |
| Lock Status | Unlocked |
| Grades | Grade C |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| Capacity | 128GB |
| Screen Size | 11" |
| Ano de Lançamento | 2024 |
| Connectivity | Wifi |
Veja todos os iPad Air 11″ (M2) recondicionados disponíveis na iOutlet.
| Catalog | |
|---|---|
| Colour | |
| Lock Status | |
| Grades | |
| Functionality | |
| Box | |
| Capacity | |
| Screen Size | |
| Ano de Lançamento | 2024 |
| Connectivity | |
| VAT Type |