| Grades | Grade A |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | Box Original |
| RAM | 16GB |
| Armazenamento | 2TB SSD |
| Licença SO | macOS |
| CPU | Coloure i7-8700B |
| GPU | UHD Graphics 630 1.5GB shared |
| Formato | Custom |
| Ano de Lançamento | 2018 |
Apple Mac mini (Late 2014) / Grade A
Original price was: 303,99€.263,99€Current price is: 263,99€.
Apple Mac mini (Late 2012) / Grade B
Original price was: 228,99€.196,99€Current price is: 196,99€.
Apple Mac mini (Late 2018) / Grade A
Original price was: 1.000,99€.840,99€Current price is: 840,99€.
or 3x 280,33€ interest-free
VAT included
1 Armazenamento
2 Estado
Garantia 18 meses
Devoluções 14 dias
Bateria verificada
Envio 4-6 dias úteis
Last unit!
Delivery: 9 Abr – 13 Abr
Only 1 left in stock
Warranty Included
14-Day Returns
Battery Verified
Free Shipping Mainland Europe
Original price was: 1.000,99€.840,99€Current price is: 840,99€.
-16%
🔥
Flash Deal
Deal valid today only, April 04.
(From 00:00 to 23:59)
(From 00:00 to 23:59)
Ends in:
...
Specifications
ChipIntel Core i3 3.6 GHz
RAM8 GB
Storage128 GB SSD
Customer Reviews
This product has no reviews yet.
Additional information
| Catalog | |
|---|---|
| Grades | |
| Functionality | |
| Box | |
| RAM | 16GB |
| Storage | |
| Licença SO | |
| CPU | |
| GPU | |
| Formato | |
| Ano de Lançamento | 2018 |
| VAT Type |