| Grades | Grade A |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| RAM | 16GB |
| Armazenamento | 128GB SSD + 1TB HDD |
| Licença SO | macOS |
| CPU | Coloure i5-4308U |
| GPU | Radeon HD 4870 512MB |
| Formato | Custom |
| Ano de Lançamento | 2014 |
Apple Mac mini (Late 2014) / Grade A
Original price was: 353,99€.304,99€Current price is: 304,99€.
Apple Mac mini (Late 2018) / Grade A
Original price was: 666,99€.564,99€Current price is: 564,99€.
Apple Mac mini (Late 2014) / Grade A
Original price was: 325,99€.280,99€Current price is: 280,99€.
or 3x 93,66€ interest-free
VAT Margin Scheme i
1 Estado
Garantia 18 meses
Devoluções 14 dias
Bateria verificada
Envio 4-6 dias úteis
Last unit!
Delivery: 9 Abr – 13 Abr
Only 1 left in stock
Warranty Included
14-Day Returns
Battery Verified
Free Shipping Mainland Europe
Original price was: 325,99€.280,99€Current price is: 280,99€.
-14%
🔥
Flash Deal
Deal valid today only, April 04.
(From 00:00 to 23:59)
(From 00:00 to 23:59)
Ends in:
...
Specifications
ChipIntel Core i5 1.4 GHz
RAM4 GB
Storage500 GB HDD
Customer Reviews
This product has no reviews yet.
Additional information
| Catalog | |
|---|---|
| Grades | |
| Functionality | |
| Box | |
| RAM | 16GB |
| Storage | |
| Licença SO | |
| CPU | |
| GPU | |
| Formato | |
| Ano de Lançamento | 2014 |
| VAT Type |