| Grades | Grade B |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| RAM | 8GB |
| Armazenamento | 480GB SSD |
| Licença SO | macOS |
| CPU | Coloure i7-3615QM |
| GPU | HD Graphics 4000 1GB shared |
| Formato | Custom |
| Ano de Lançamento | 2012 |
Apple Mac mini (Late 2012) / Grade B
Original price was: 287,99€.249,99€Current price is: 249,99€.
Apple Mac mini (Late 2014) / Grade B
Original price was: 224,99€.186,99€Current price is: 186,99€.
Apple Mac mini (Late 2012) / Grade B
Original price was: 278,99€.231,99€Current price is: 231,99€.
or 3x 77,33€ interest-free
VAT included
1 RAM
2 Estado
Garantia 18 meses
Devoluções 14 dias
Bateria verificada
Envio 4-6 dias úteis
Last unit!
Delivery: 9 Abr – 13 Abr
Only 1 left in stock
Warranty Included
14-Day Returns
Battery Verified
Free Shipping Mainland Europe
Original price was: 278,99€.231,99€Current price is: 231,99€.
-17%
🔥
Flash Deal
Deal valid today only, April 05.
(From 00:00 to 23:59)
(From 00:00 to 23:59)
Ends in:
...
Specifications
ChipIntel Core i5 2.5 GHz
RAM4 GB
Storage500 GB HDD
Customer Reviews
This product has no reviews yet.
Additional information
| Catalog | |
|---|---|
| Grades | |
| Functionality | |
| Box | |
| RAM | 8GB |
| Storage | |
| Licença SO | |
| CPU | |
| GPU | |
| Formato | |
| Ano de Lançamento | 2012 |
| VAT Type |