| Colour | Silver |
| Grades | Grade A |
| Functionality | Fully functional device |
| Box | No Box |
| RAM | 64GB |
| Armazenamento | 1TB SSD |
| Licença SO | macOS |
| Resolução do ecrã | Retina |
| GPU AIO | Radeon Pro 5500 XT 8GB |
| CPU AIO | Coloure i7-10700K |
| Screen Size | 27" |
| Ano de Lançamento | 2020 |
Apple iMac (5K, 27" 2020) / Silver / Grade Premium
Original price was: 1.432,99€.1.213,99€Current price is: 1.213,99€.
Apple iMac (Retina 4.5K, 24" 2021, 2 TBT3 + 2 USB-C, M1) / Blue / Grade A
Original price was: 1.235,99€.1.029,99€Current price is: 1.029,99€.
Apple iMac (5K, 27″ 2020) / Silver / Grade A
Original price was: 1.444,99€.1.213,99€Current price is: 1.213,99€.
or 3x 404,66€ interest-free
VAT included
1 RAM
2 Estado
Garantia 18 meses
Devoluções 14 dias
Bateria verificada
Envio 4-6 dias úteis
Last unit!
Delivery: 9 Abr – 13 Abr
Only 1 left in stock
Warranty Included
14-Day Returns
Battery Verified
Free Shipping Mainland Europe
Original price was: 1.444,99€.1.213,99€Current price is: 1.213,99€.
-16%
🔥
Flash Deal
Deal valid today only, April 04.
(From 00:00 to 23:59)
(From 00:00 to 23:59)
Ends in:
...
Specifications
Screen27" 5K Retina
ChipIntel Core i5 3.1 GHz
RAM8 GB
Storage256 GB SSD
Customer Reviews
This product has no reviews yet.
Additional information
| Catalog | |
|---|---|
| Colour | |
| Grades | |
| Functionality | |
| Box | |
| RAM | 64GB |
| Storage | |
| Licença SO | |
| Resolução do ecrã | |
| GPU AIO | |
| CPU AIO | |
| Screen Size | |
| Ano de Lançamento | 2020 |
| VAT Type |